نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خانواده همسر

2744
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39938
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده همسر

سلام خسته نباشید
    یکسالی هست عقد کردم و دوماه دیگه عروسیمه. ولی در جریان کارهای عروسی دارم متوجه می شم همسرم بیش از حد وابسته به خانواده شون هست و توی هرتصمیم و فکری که باهم انجام در عرض چند ثانیه صحبت با خانواده کامل عوض میشه. و به نظر و خواسته من کمترین توجهی نمیکنه همون کاری را انجام میده که خانواده شون میگن.و ازشون دفاع میکنه.
    دوران نامزدی شش ماهی داشتم و به نظرم کاملا همدیگه رو می شناختیم و همدیگه را دوست داشتیم. ولی این سطح از بی توجهیش به قدری ازارم میده که بهترین روزهای زندگیم تلخ شدهو همش به بحث و ناراحتی میگذره و از عروسی دو ماه بعدم وحشت دارم کمکم کنید
    ممنون
    ویرایش توسط Narri : 01-14-2019 در ساعت 11:20 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خانواده همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است در مورد این موضوع بدون پیش کشیدن فرد خاصی یا توهین به خانواده ایشان با همسرتان صحبت کنید و دلیل اینکه چرا بعضی از کارها را مطابق میل شما انجام نمی دهند در صورتی که عروسی متعلق به شما است و رضایت شما در بعضی مسائل مهم است اطلاع پیدا کنید . در زمان انجام کارهای عروسی گاه بزرگ تر ها بخاطر تجربه بیشتری که دارند ممکن است نظراتی بدهند که از نظر فرد قابل پذیرش است اما شما نگذارید این سوالات در ذهنتان بماند چون ممکن است بر روی رابطه شما با خانواده همسرتان نیز تاثیر بگذارد پس در مورد علایقتان برای بعضی کارها در ازدواج و اینکه چرا نظر شما را رد می کنند صحبت کنید . اینکه آیا ایشان وابستگی زیادی به خانوادیشان دارند یا خیر البته منظور وابستگی افراطی است که تاثیری بر روی زندگی شما بگذارد آیا قبل از کارهای عروسی نیز وجود داشته است؟ و این نکته ای است که باید به آن توجه کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد